Emaildestek@selfstorage.com.tr
7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Ev Eşyası Depolama

Görev, eğitim vb. nedenle bir süreliğine başka bir şehre veya yurtdışına gidiyorsanız, herhalde boşu boşuna kira vermek istemezsiniz.

Eviniz geniş çaplı bir tadilata girecekse; ya tamamen evinizi boşaltmak istersiniz, ya da eşyalarınızı bir kısmını ayak altından kaldırmak istersiniz. O tercih sizin ama her halükarda bir depo ihtiyacınız olduğu kesin.

Antika eşyaları seviyorsanız ve hatırı sayılır bir koleksiyonunuz varsa ya da anılarınızdan ayrılmak istemiyorsanız, büyüklerinizden kalan hatıraları saklamak istiyorsanız; size sorun olarak sadece güvenli bir depo bulabilmek kalıyor.

Dünya hali, büyük bir evden daha küçük bir eve taşınmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Tabi ki bazı eşyalarınızın bir süreliğine sizden uzak kalması kaçınılmaz.

Motosikletiniz, bisikletiniz, akülü araçlarınız yada mevsimlik olarak kullanılabilecek eşyalarınız (kayak takımı gibi) varsa; büyük ihtimalle, kullanmadığınız dönemde bu araç ve eşyalarınızı nereye koyacağınızı şaşırıyorsunuzdur.

Küçük çaplı ya da büyük çaplı bağış (elbise, kitap vs.) toplayarak ihtiyaç sahiplerine ulaştıran bir organizasyon gerçekleştiriyorsanız, muhtemelen topladığınız bağışları geçici olarak tutabileceğiniz yer sıkıntısı yaşıyorsunuzdur.

Siz bir öğrenciyseniz; yaz tatilinde kira vermek istemiyorsanız veya eşyalarınızı kaldığınız yurda bırakamıyorsanız, memleketinize götürüp getirmek de oldukça zahmetli ve pahalı olacağına göre bir depoya ihtiyacınız var demektir.