Emaildestek@selfstorage.com.tr
7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Hizmet Özellikleri

Self Storage depolarında eşyalarınız güvende kalır! Anahtarı yalnızca sizde olan kişisel deponuzu dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, eşyalarınızı kontrol edebilir istediğiniz zaman kullanmak için çıkarabilirsiniz. Tüm depolarımız size kolaylık sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Aniden taşınmanız gerektiğinde, evinizde tadilat çıktığında, ofis eşyalarınızı kaldırmanız gerektiğinde veya ticari mallarınızı muhafaza etmek istediğinizde anahtarı yalnızca sizde olan kişisel deponuzu hizmetinize sunarız.

Self-Storage-2

Aklınız Deponuzda Kalmasın

Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve güvenliği için tüm gerekenleri yapıyoruz. Kişisel deponuzu 7/24 kapalı devre kamera ile kayıt altına alıyoruz. Olası risk durumlarına karşın yangın, su baskını, hırsızlık, deprem vb. durumlar için tüm eşyalarınızı Axa Sigorta güvencesi altında saklıyoruz.

Sözleşmeli Güvence

Taraflar arasında yapmış olduğumuz sözleşme ile tüm haklarınızı koruma altına alıyoruz.

İşlerinizi Kolaylaştıran Çözümler

Eşyalarınızı deponuza taşımanız ve deponuzdan çıkarmanız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımcı ekipmanları kullanmanız için hazırda bulunduruyoruz.

Paketleme

Taşıma ve Ambalajlama İşlemlerinizi Sorun Etmeyin

Eşyalarınızı deponuzda zarar görmeden saklayabilmeniz için doğru ambalajlama yapmalısınız. İhtiyacınız olan ambalajları dilerseniz depo girişimizde bulunan mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Eşyalarınızı taşımak konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarsınız akıllı çözümlerimiz yanınızda! Nakliyat sektöründe yılların tecrübesine sahip Doğançay Nakliyat güvencesi ile dilerseniz eşyalarınızın taşınma sürecinde ekibimizden yardım alabilir, eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.