7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Eşya Depolama Özellikleri

Self Storage depolarında eşyalarınız güvende kalır! Anahtarı yalnızca sizde olan kişisel deponuzu dilediğiniz zaman ziyaret edebilir, eşyalarınızı kontrol edebilir istediğiniz zaman kullanmak için çıkarabilirsiniz. Tüm depolarımız size kolaylık sağlamak üzere dizayn edilmiştir.

Bir şeyi “depoya” koymayı düşündüğünüzde aklınıza ne geliyor? Çoğu insan için bu , belirsiz bir süre için gözden ve akıldan çıkarılan şeylerin görüntülerini çağrıştırır . Depolama, bir daha almayı düşünmediğiniz eski hobilerinizi , artık kullanmadığınız çocukların oyuncaklarını ve kıyafetlerini veya evinizin modern görünümüne uymayan kalıtsal yadigârları sınırladığınız yerdir.

Kısacası, insanlar depolamayı kalıcı bir şey olarak düşünürler. Bununla birlikte, özellikle Ankaraİstanbul büyük şehirlerde giderek artan eşya depolama ihtiyacı artmaktadır. İnsanlar, depolama planlarının ve çözümlerinin müşterinin özel ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirildiği ve uyarlandığı daha hizmet odaklı bir modele geçiş yapan bir depolama hizmeti sunuyoruz.

Ankara Eşya Depolama hizmeti evinizde veya ofisinizde bulunan eşyalarınız için geçici olarak saklamanın uygun ve esnek yolludur.

Self Storage ile tam olarak ihtiyacınız olan depolama alanını kiralayabilirsiniz. Ne kadar alana ihtiyacınız olduğunu bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin, bize bir eşyalarınız hakkında bilgi aktararak başlayabiliriz. Yalnızca eşyalarınızın için en uygun depolama alanı kiralayabilirsiniz.

Aniden taşınmanız gerektiğinde, evinizde tadilat çıktığında, ofis eşyalarınızı kaldırmanız gerektiğinde veya ticari mallarınızı muhafaza etmek istediğinizde anahtarı yalnızca sizde olan kişisel deponuzu hizmetinize sunarız.

Self-Storage-2

Aklınız Deponuzda Kalmasın

Eşyalarınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor ve güvenliği için tüm gerekenleri yapıyoruz. Kişisel deponuzu 7/24 kapalı devre kamera ile kayıt altına alıyoruz. Olası risk durumlarına karşın yangın, su baskını, hırsızlık, deprem vb. durumlar için tüm eşyalarınızı Axa Sigorta güvencesi altında saklıyoruz.

Sözleşmeli Güvence

Taraflar arasında yapmış olduğumuz sözleşme ile tüm haklarınızı koruma altına alıyoruz.

İşlerinizi Kolaylaştıran Çözümler

Eşyalarınızı deponuza taşımanız ve deponuzdan çıkarmanız doğrultusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm yardımcı ekipmanları kullanmanız için hazırda bulunduruyoruz.

Paketleme

Taşıma ve Ambalajlama İşlemlerinizi Sorun Etmeyin

Eşyalarınızı deponuzda zarar görmeden saklayabilmeniz için doğru ambalajlama yapmalısınız. İhtiyacınız olan ambalajları dilerseniz depo girişimizde bulunan mağazamızdan temin edebilirsiniz.

Eşyalarınızı taşımak konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyarsınız akıllı çözümlerimiz yanınızda! Nakliyat sektöründe yılların tecrübesine sahip Doğançay Nakliyat güvencesi ile dilerseniz eşyalarınızın taşınma sürecinde ekibimizden yardım alabilir, eşyalarınızı güvenle taşıyabilirsiniz.