7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Hakkımızda

Hakkımızda
1982 yılından günümüze, 40 yıla yaklaşan süre içerisinde, 25.000’den fazla eşya taşıma ve binlerce eşyanın depolanması tecrübesini edinmiş bir aileyiz. Doğançay Nakliyat A.Ş deneyimleri ve profesyonelliği, uzman ekibi, kaliteli ekipmanları ve Akıllı Depo hizmeti sayesinde müşterilerimizin aklını eşyalarında bırakmıyoruz. Ayrıca Evex markası ile taşınma esnasında ihtiyaç duyacağınız tüm taşıma malzeme ve ekipmanlarını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Her türlü depolamaya ihtiyacınıza cevap verecek, kendinize ait bir depoya sahip olacağınız “Self Storage” sistemi ile de hizmet anlayışımıza yeni bir vizyon katıyoruz.
Akıllı Depo Self Storage; Ankara ve İstanbul şehirlerindeki eşya depolama alanlarında istediğiniz amaca uygun ve istediğiniz büyüklükte, sigortalı ve güvenli depoları ile hizmetinizdedir.

İletişim Bilgileri;
Müşteri Destek Hattı: 444 3839
Mail: [email protected]
Adres: Yaşamkent Mahallesi 3250. Cadde No:20C/2 Etimesgut ANKARA

Hesap Bilgileri;
Hesap No: Türkiye İş Bankası Ankara Demetevler Şb.: 4237-1332434”
İBAN NO: TR24 0006 4000 0014 2371 3324 34

self storage
20140209_114057 (Custom)
Taşıma Kutusu
20150516_122652
Her Türlü Depolama İhtiyaçlarınız İçin
Akıllı Depo-Self Storage

Akıllı Depo

Eşya Depolama
Eşyalarınız özel tasarlanmış konteynırlar içerisinde, tek tek listelenerek sizin için korunup depolanmaktadır.

Devamı

Doğançay Nakliyat

Ev & Ofis Taşıma
Ev/ofis eşyalarınızın profesyonel yöntemlerle ve müşteri memnuniyetini esas alan anlayışla taşınması sağlanmaktadır.

Devamı

Evex

Taşınma Malzemeleri ve Ekipmanları
Taşınma esnasında ihtiyaç duyacağınız her türlü malzeme ve ekipman internet üzerinden ve mağazamızdan satışa sunulmaktadır.

Devamı

Özellikler & Avantajlar

 • 24 Saat Güvenlik Kameralarıyla İzleme
 • Haftanın 6 Günü Depolara Erişim
 • Güler Yüzlü ve Profesyonel Kadro
 • Aylık Kiralama
 • Haşere Kontrolü
 • Kredi Kartları Kabul Edilir
 • Tesis Etrafındaki Genel Otopark
 • Rahat Ulaşım
 • Arşiv Depolama

 • Depolanacak Eşyalar için Taşıma Malzemeleri ve Ekipmanları Satışı
 • Ev ve Ofis Eşyası Depolama
 • Ticari Depolama
 • Antika ve Hatıra Eşya Depolama
 • Bisiklet, Motosiklet Depolama
 • Mevsimlik Eşyalarınız İçin Depolama
 • Kurumsal Arşiv Depolama
 • Öğrenci Eşyası Depolama

Geçici Depolama Önerileri

Self Storage bulduğumuz şey, bu fikirlerin prensipte çok ilginç geldiği, kim daha fazla yer istemez ki? Bu nedenle, geçici depolama hakkında düşünürken yaklaşmak isteyebileceğiniz şeylerin bir listesini çıkardık.

 1. Eşya Depolama
  Bu, Eşya depolama da gördüğümüz açık ara en yaygın geçici depolama şeklidir. Kiralık depo, evinizde en az 6 ay daha kullanmayı düşünmediğiniz eşyaların kapladığı alanı boşaltmanın basit bir yoludur. Kış aylarında, dış mekan mobilyalarını, büyük dış mekan ızgaralarını veya bisiklet takımlarınız gibi yaz sporları ekipmanlarını saklamayı düşünün. Bu, alan eşyalarınızı boşaltmak ve eşyalarınızı depolamak için en uygun bir alana sahip olacaksınız. Yaz aylarında, büyük montlar, kayak malzemeleri veya teras ısıtıcıları gibi hacimli kış parçalarından kurtulmayı düşünün. Bunlar genellikle fazla yer kapladığı için yaz ayında çok sinir bozucu olabilirler.

 1. Öğrenci Eşyası Depolama
  Öğrenci eşyası depolama akla gelebilecek her boyut ve bütçe için depolama çözümlerimiz var.  Ankara ve İstanbul başta olmak üzere okumak için gelen pek çok öğrencinin, 4 ay kalamayacakları bir daire kiralamak yerine, yaz tatilinde eşyalarını geçici olarak saklamayı çok daha kolay bulduğunu görüyoruz. Üstelik  öğrenci müşterilerimize o kadar değer veriyor ki, hizmetlerimizi kullanmak isteyen her öğrenciye en uygun fiyatlandırma sunuyoruz!

 2. Tadilat
  Evde çok ihtiyaç duyulan ve uzun zamandır beklenen işler mi yapıldı? Ama belki de boyanan veya yeniden yapılanan odadaki mobilyalarınızın güvenliği konusunda endişelisiniz? Eşya depolama birçok müşterisi için çözdüğü açmaz budur. Tadilat işiniz bittiğinde tekrar eşyalarınızı dilediğiniz gibi evinize yerleştirme imkanınız olacaktır.

 3. İş Depolama
  Geçici depolama, işletmeler için harikalar yaratabilir. geçici olarak iş yeriniz kapalıyken stoklarınızın ve diğer varlıklarınızın depolanmasına yardımcı olur. Ayrıca, kış aylarında veranda mobilyalarını ve şemsiyelerini saklamak isteyen restoranları ve müşterilere sevkiyat için stoklarını hazır tutmak için bizi kullanan çevrimiçi mağazaları görüyoruz. Kısacası, her işletme için benzersiz bir ihtiyaç vardır ve her benzersiz ihtiyaç için bir Ofis eşyası Depolama çözümü vardır.

Self Storage değişen depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olacak esnek ve kullanışlı alanlara sahiptir.  İster bir işletme sahibi olun, ister öğrenci olun ya da evin etrafında biraz daha fazla alan isteyin, bizi arayın ve ihtiyaçlarınıza göre bir hizmet ayarlayabiliriz. 444-3839 numaralı eşya depolama çağrı merkezimizi arayarak bizimle iletişime geçin, depolama uzmanlarımızdan biri size yardımcı olacaktır.