7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Ofis Eşyası Depolama

Ofis Eşyası Depolama

Ofisinizde yer kaplayan onca dolabı, mobilyayı, evrak dosyalarını hiç düşündünüz mü? Ofisinizde daha rahat bir çalışma ortamı yaratmak için, fazla eşyalarınız zarar görmeden saklamak için veya resmî evraklarınızı muhafaza etmek için kişisel bir depoya ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bir işletme sahibiyseniz, büyük olasılıkla depolama seçeneklerine ihtiyacınız olacaktır. Restoranlardan giyim mağazalarına, avukatlık ofislerinden çevrimiçi perakendecilere kadar herkes endüstriyel alan pazarında. Bu, depolama çözümleriniz hakkında verdiğiniz kararların , özellikle depolamanın önemli olduğu şehirlerde, bir bütün olarak iş modeliniz için etkili olduğu anlamına gelir  .

Arşiv malzemelerinizden mobilyalarınıza kadar depolamaya ihtiyaç duyduğunuz tüm eşyalarınız için çözümünüz Self Storage’da!

Nasıl çalışır: Self Storage Ofis Eşyası Depolama

Kiralık bir depo arıyorsanız, Self Storage tam size göre bir çözüm olabilir.

Bu nasıl çalışır:

 1. Depolama Alanınızı seçin İhtiyacınız olan depolama alanı miktarını bize bildirin . Ancak endişelenmeyin eşyalarınızın yoğunluğuna göre çözümler sunmaktayız.

 2. Her ay düzenli olarak Faturanız tarafınıza mail olarak gönderilmektedir.

 3. Teslimat veya Teslim Alma
  Eşyalarınızı depomuza Doğançay nakliyat güvencesi ile taşıtabilir veya kendi imkanlarınızla teslim edebilirsiniz.

 4. Esnek Depolama Süresi
  Dilediğiniz kadar kiralık depo alanını kullanabilirsiniz. ve dilediğiniz zaman eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Self Storage ile depo alanı elde etmek çok kolay  . Bugün iletişime geçin:  444-3839

Depo Kiralamanın Avantajları Nelerdir?

Depo alanı kiralamak , küçük işletme sahipleri için gereksiz bir şey gibi görünebilir. Ancak, depo alanına ihtiyaç duyan sadece Amazon değildir. Ekstra endüstriyel depolama, her büyüklükteki işletme için birçok fayda sağlayabilir :

 • Esneklik
  İş depolama ihtiyaçları günümüzde değişebilir. Depolarken bunu dikkate alın. Sözleşmenizin boyutunu veya uzunluğunu ayarlayarak mümkün olduğunca esnek kalabileceğinizden emin olun. Self Storage ile istediğiniz zaman sözleşmenizi iptal etme seçenekleriyle eksiksiz bir esneklik sunuyoruz. firmamıza haber verdiğiniz sürece mesai saatleri içerisinde aynı gün veya genellikle ertesi gün öğelerinizi teslim alabilirsiniz, kontrol sizde olur.
 • Büyüme için
  Daha fazla alana mı ihtiyacınız var endüstriyel olarak daha fazla büyümeye sahip olabilirsiniz. Mağazanızı Ankara, İstanbul ve Gebze Self Storage depolama alanları ile eşyalarınızı depolayabilirsiniz. Ofis eşyası depolama hizmeti size kolaylığı sunacaktır.
 • Maliyet verimliliği
  Depo alanı kiralamak, özellikle büyük şehirlerde ofis kiralamaktan çok daha ucuzdur. Önemli ölçüde daha pahalı ofis kiralama ve taşınmak zorunda kalmadan işletmenizin kapasitesini artırabileceğiniz anlamına gelir. Bu alanı farklı amaç için kullanılabilirsiniz. İsterseniz E ticaret lojistiği içinde kullanabilirsiniz. Geçici olarak kullanılmayan mobilyalarınızı depolamak için kullanılabilirsiniz. Giyim mağazaları veya kış ayları başladığında terasınızda bulunan mobilyaları korumak için bir yere ihtiyaç duyabilecek restoranlar için önemli olabilir.
 • Nakliye Hizmeti
  Depolama alanına ofis eşyalarınızın taşınması konusunda Doğançay nakliyat güvencesi bilgi birikimi ile taşınabilirsiniz. Eşyalarınız uzun süreli koruma sağlayacak ambalaj malzemeleri ile koruma altına alınmaktadır. Kutulama işlemini de firmamız tarafından yapılmaktadır.
 • Güven
  İşletmelere sakladığımız depolama alanları 7/24 güvenlik kameraları ile kayıt altına alınmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz güvenlik firması ile hırsızlık, yangın ve olası bir aksilik durumunda gerekli birimlere sorunun aktarılması sağlanmaktadır. Müşterilerimiz firmamıza güveniyor çünkü ofis eşyası depolama ihtiyaçlarınıza özel kişisel bir hizmet sunuyoruz.

Depo alanınızı bugün ayırtın:  444-3839

Eşya Depolama
Uygun Fiyat SelfStore