7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Sıkça Sorulan Sorular

Cevapları görüntülemek için aşağıdaki herhangi bir soruya tıklayın.

Nasıl Depo Kiralayabilirim ?
444 3839 numaralı çağrı merkezimizi arayarak depolama için randevu alabilirsiniz.
Ödemeleri Nasıl Yapabilirim ?
Depo ödemelerinizi nakit, havale veya kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. 444 3839 numaralı hattımızı arayarak müşteri temsilcilerimizden destek talebinde bulunabilirsiniz.
İletişim Bilgilerim Değişirse Sorumluluğum Nedir ?
İletişim bilgilerinizin değişmesi durumunda güncel bilgilerinizi firmamıza bildirmek sizin sorumluluğunuz altındadır. Güncel bilgilerinizi [email protected].tr adresine mail atabilir veya 444 3839 numaralı hattımızdan çağrı merkezimize ulaşarak bildirebilirsiniz.
Eşyalarımı Kargolamak İçin Nasıl Paketlemeliyim?
Dilerseniz 444 3839 numaralı hattımızdan ulaşarak Doğançay Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızın paketlenmesini ve taşınmasını sağlamak için destek talebinde bulunabilirsiniz veya eşyalarınızı kendiniz paketlemek isterseniz uygun ambalaj malzeme ve paketlerini evex.com.tr adresinden veya depomuzdaki mağazamızdan temin edebilirsiniz.
Nasıl Taşınabilirim ?
Evden eve nakliyat firmalarıyla görüşerek eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilir veya 444 3839 numaralı hattımızdan arayarak Doğançay Nakliyat güvencesi ile eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz.
Ne Tür Eşyaları Depolayabilirim ?
Depolanması ve bulundurulması yasalarca yasaklanmış malzeme ve eşyalar ile akacak, kokacak veya bozulacak malzeme ve eşyalar haricindeki tüm eşyalarınızı depolayabilirsiniz.
Depoma Hangi Gün ve Saatlerde Erişim Sağlayabilirim?
Resmi tatil günleri hariç olmak üzere haftanın 6 günü (pazartesi-cumartesi) saat 09.00-18.00 arası deponuza erişim sağlayabilirsiniz.
shutterstock_488531398