7/24 Çağrı Merkezi444 3839
Çalışma SaatlerimizPazartesi-Cumartesi 09.00-18.00

Ev Eşyası Depolama

Ev eşyası depolama : Daha küçük bir konut için küçülüyor musunuz ancak yeni yerinize sığmayacak mobilyalardan ayrılmak istemiyor musunuz?. Ya da belki evinizde bir veya iki odayı yeniliyorsunuz ve süreç boyunca tüm içeriklerini saklamak için bir yere ihtiyacınız var.

Sebepleriniz veya durumunuz ne olursa olsun, mobilyalarınızı saklamak için alana ihtiyacınız varsa Self Storage size yardımcı olabilir. Kanepe ve koltuklardan tüm yatak odası takımlarına ve daha fazlasına kadar, iklim kontrollü depolama ünitelerimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için çeşitli boyutlarda mevcuttur.

Görev, eğitim vb. nedenler ile bir süreliğine taşınmanız gerekebilir, bu durumda yüksek meblağda kira ödemek yerine kişisel deponuzu kiralayarak ev eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Okulların kapanması ile eşyalarınızı geçici süreliğine saklamanız gerekebilir bu durumda eşyalarınızı yaşadığınız şehre götürüp getirmek daha masraflı ve zahmetli olacaktır. Bunun yerine kişisel deponuzu kiralayabilir, eşyalarınızı saklayabilirsiniz.

Antikalarınızı, şimdilik ihtiyaç duymadığınız mobilyalarınızı, mevsimlik eşyalarınızı (kayak takımı gibi) evinizde yer kaplamadan saklamak için yine kişisel bir depodan faydalanabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Eşya Deposu

İster yeni bir eve taşınıyor olun ister evinizi yeniden şekillendiriyor olun , hangi mobilyaların nereye gittiğini düşünmek için biraz zaman harcamanız gerekebilir. Her zaman bir depolama ünitesinde bırakıp daha iyi bir teklif bekleyebileceğiniz zaman, herhangi bir mobilya parçasını daha düşük bir fiyata satmak istemezsiniz.

Çoğu insan , mobilyaları için yeterli alana sahip olmadığı ve bu eşyaları nasıl saklayacağını bilmediği bir durumla karşılaşmış olmalı .

Depo kiralama söz konusu olduğunda aklınıza takılan bazı sorular olmalı: Ne kadar ev eşyası depolama alanına ihtiyacınız var? Ne tür bir depolama alanına ihtiyacınız bunu bilmek istiyorsanız 444 3839 numaralı Self Storage çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Eşyası Depolama için Neden Self Storage’yi Seçmelisiniz?

İster kısa  isterseniz de uzun süreli eşya depolama hizmeti sunuyoruz . Her iki durumda da, ev ve ofis eşyalarınızın depolama hizmetini sunuyoruz. Ev taşıyor, tadilat yaptırıyor veya uzun bir süre yurtdışında çalışıyorsanız eşya depolama alanlarımız tam size göre.

Firmamız Kiralık depo sağlayıcısıdır. Bizimle eşya depolama alanı kiraladığınızda şunları elde edersiniz:

 • Esnek sözleşmeler
  Uzun vadeli taahhütler yoktur. Herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal edebilirsiniz. İhtiyacınız olduğu sürece depolama alanı kiralayın.

 • Ekonomiklik
  Ortalama olarak, Self Storage ile eşya deposu kiralamak, diğer depo sağlayıcılarıyla kiralamaktan daha uygun ve daha güvenlidir. Geleneksel kişisel depolamada alanları için bizi seçtiğinizde paranızın karşılığını fazlasıyla alırsınız.

 • Depo Isısı
  Dışarda sıcaklık ve nem seviyesi ne olursa olsun, ünitelerimiz mobilya, antika ve aile yadigarı eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için ideal sıcaklıktadır.

 • Teslim alma ve teslimat
  Dilerseniz eşyalarınızın depolama alanlarına taşınması konusunda da Doğançay evden eve nakliyat firmamızı tercih edebilirsiniz. Evinize gelip mobilyalarınızı ambalajlı bir şekilde yükleyip depolama tesisimize taşıyacağız. Geri ihtiyacınız olduğunda, ne zaman ve nerede olduğunu bize bildirin, uygun nakliye ücretleri ile  size teslim edelim.

 • Taşıma kutusu kiralama
  Mobilyalarınızla birlikte bazı küçük eşyaları saklamayı mı planlıyorsunuz? Sorun yok! Hareketli kutu kiralama hizmeti sunuyoruz. Hem taşıma hem de saklama için tasarlanan bu taşıma kutuları, geleneksel karton kutulardan daha güçlü ve daha dayanıklıdır ve yeniden kullanılabilirler, bu da onları çevre dostu yapar. Taşıma kolilerimizi kiralarken size teslim edip, ihtiyacınız olmadığında tekrar teslim alıyoruz. Ama aynı zamanda hareketli kutularımızı da satın alabilirsiniz .

 • 7/24 kamera gözetimi
  Mobilyalarınızın bizimle saklandığında güvende ve emniyette olduğundan emin olabilirsiniz. Tesisimiz iyi aydınlatılmış ve 24 saat kamera gözetimi ile izlenmektedir. Kısıtlı genel erişim, onu ekstra güvenli hale getirir.

 • Kişisel depolama sigortası
  Self Storage’den depolama alanı kiraladığınızda, depolanan eşyalarınızın değerini kapsayan bir sigorta poliçesi ile eşyalarınızı güvence alma fırsatına sahip olursunuz.

Kişisel deponuz ev eşyalarınızın yoğunluğuna bağlı olarak tasarlanır ve anahtarı yalnızca sizde olan deponuzda eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz.

ev eşyası depolam
eşya depolama